KONST / Litografier / Färglitografi 14003024
nr 1400 3024
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Cousins I". Signerad, EA-upplaga. Motivet: 30x59 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:55:12
28/5 17:35:17
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg